Restaurant SAFA SORGUN THERMAL OTEL & WELLNESS SPA

Restaurant

Sorgun un en güzel lezzetlerini en nezih ortamda tatmanız için otelimizde çeşitli yiyecek & içecek imkanlarından faydalanmanız mümkündür.

 

 

Ana Restoranımızda sabah ve akşam açık büfe sunumunun dışında yöresel, Türk mutfağı ve Dünya mutfaklarından seçme lezzetlerin sunulduğu menümüzü çok özel sunumlarımız ile tatma imkanı bulacaksınız. Restoranımızda hem açık hem de kapalı mekanda yemek yiyebilir, güzel ve ferah br manzara karşısında keyifle kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

 

LobbyPatisserie de sizlere günün her saatinde küçük aperatifler ile birlikte istediğiniz soğuk veya sıcak içeceği rahat koltuklarda ister günlük gazetenizi okurken, ister kitabınızı okuyun veya yanınızda getirmediyseniz kütüphanemizden alacağınız kitabı huzur içerisinde içmenizi öneririz. Otelimizin lobbysinde gene sizleri için özel olarak hazırlanacak taze sıkılmış meyve sularını veya meyve suları ile hazırlanan frozen veya shakeleri içerek hem tadına doyamayacak hem de sağlıklı içecekleri güvenle içebileceksiniz.

 

Safa Sorgun Termal Hotel Wellness& SPA sizlere yiyecek ve içecek konusunda çok özel fırsatlar sunmaktadır. Kişisel veya şirket organizasyonlarınızda nefis menü seçeneklerimizi Sabah, Öğlen veya Akşam tadabilir, profesyonel ekibimizin danışmanlığında kendi menünüzü oluşturabilir ve en önemli günlerinizde misafirlerinizi yemeklerimiz ile büyüleyebilir ve hiç unutulmayacak anılar oluşturabilirsiniz. 

 

Safa Sorgun Termal Otel Wellness& SPA sizler için çok yakında açılacak olan Sorgun Simitçisini hizmetinize sunacaktır. İster sabah ister öğlen veya isterseniz akşam üzeri çayı ile sıcacık fırından taze çıkmış simit çeşitlerini, pasta börek çeşitlerini ister içeride isterseniz de dışarıda bahçemizde tadabilirsiniz. İsterseniz bu lezzetleri paket olarak alıp evinizde veya iş yerinizde de yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz.

 

Otelimizde 24 saat oda servisi mevcuttur belirli saatler içinde restaurantımızda sunduğumuz bazı lezzetleri odanızda tadabilirsiniz, bu saatlerin dışında da gene oda servisi için hazırlanan seçme lezzetleri sipariş edebilirsiniz.

 

Otelimizde içki servisi yapılmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Entrümpelung Wien