Aktiviteler ve Etkinlikler SAFA SORGUN THERMAL OTEL & WELLNESS SPA

Aktiviteler ve Etkinlikler

Bay bayan kuaför: Bünyemizde bulunan Bay ve Bayan kuaförü bölgenin en profesyonel çalışan ekibi ile hem normal ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve bunun dışında özel günleriniz için de sizleri hazırlayacaktır. Gelin saçı, Damat tıraşı gibi organizasyonlarda özellikle otel içindeki organizasyonlarda size kolaylıklar sağlanacaktır.      

 

 

Çocuk oyun odası: Çeşitli Bilgisayar ve Arcade oyun seçenekleri ile konaklamanız süresince veya siz başka bir iş ile uğraşırken çocuklarınız hem eğlenecek hem de sizleri rahatsız etmeyeceklerdir.

 

Sinema: 100 kişilik sinemamızda vizyon filmlerini zevkle izleyebileceksiniz. 

 

Türkü bar: Türkü barımızda günün yorgunluğunu yöresel sanatçıların çalıp söylediği sevdiğiniz türküler ile atmanızı sağlayacağız. İsterseniz istek parçaları da isteyebilir, grup olarak katılım da sağlayabilir türkülerin tadına tat katabilirsiniz.

 

Bilardo salonu: Bilardo salonumuzda 3 top ve Amerikan bilardo seçenekleri ile uzmanlığınızı arkadaşlarınıza kanıtlayabilir ve eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

 

Oyun salonu: Oyun salonumuzda arkadaşlarını ile Okey, iskambil oyunları, tavla, satranç ve kutu oyunlarını oynayarak akşamları tatilinizin tadını dostlarınızı ile çıkartabilirsiniz. Oyun sırasında içecek ve yiyecek servisimiz ile keyfinize keyif katabilirsiniz.

 

Yürüyüş Parkuru: Tesislerimizin çevresinde toplam 3 Km yi aşan bir yürüyüş parkuru bulunmaktadır, sağlığına düşkünler ve dikkat edenler istedikleri zaman bu parkurda yürüyüş yapabilirler.

 

Fittness Salonu: Otelimizin SPA ‘sı bünyesinde bulunan Fittness salonunda istediğiniz zaman profesyonel cihazları kullanarak formda kalabilir, istediğiniz alanlarınızı güçlendirebilir ve düzenli spor alışkanlıklarınıza devam edebilirsiniz.

 

Havuz: SPA mızın içerisinde bulunan yarı olimpik boyutlardaki tatlı su yüzme havuzunda hem kaydıraktan kayarak eğlenebilir hem de spor yapmak için yüzebilirsiniz.

 

Entrümpelung Wien