Tuz- Buhar - Sauna Odaları

TUZ ODASI

Tuz terapisi geçmişi yüzlerce yıl öncesine dayanan önemli doğal şifa kaynaklarından biridir. Özellikle solunum yolları rahatsızlıklarında etkilidir. Astım, nefes darlığı, KOAH, sinüzit hastalarında ciddi bir rahatlama sağlar. Yine solunum sistemi ile ilişkili olarak rahat nefes alamama kaynaklı uyku düzensizlikleri, uyku bozuklukları, sabahları yorgun uyanma durumlarında yüksek düzeyde faydası görülen bir yöntemdir. Tuzun bu mucizesini misafirlerimizin yararına sunmak için de tuz odalarını Safa Sorgun Termal  kalitesiyle hizmetinize sunuyoruz. Tuz odaları, sağlık ve şifa dağıtan kaya tuzlarıyla özel yapılmış odalardır.

 

BUHAR ODASI

Gün boyunca yorulan vücudunuzu dinlendirmek ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamak için, buhar odaları alanında da çözümlerini sunuyoruz. Daha sağlıklı bir yaşama buhar odası ile merhaba diyebilirsiniz. Buhar odası bakımı sonrası kaslardaki ağrı ve sızılar azalır, cilt derinlemesine temizlenir ve ihtiyaç duyduğu nemi tekrar kazanır. Bakım sonrası kendinizi yenilenmiş, tazelenmiş ve yeni doğmuş gibi hissedeceksiniz. Buhar odamız doğal termal suyun buharı ile çalışmaktadır, özel buhar makinaları kullanılmadığından doğal bir buhar ve dayanılmaz olmayan bir ortam oluşmamaktadır.

 

SAUNA

Büyük Termal Tesislerinin en güzel bölümlerinden biri de saunadır.

Yoğun gecen bir günün ardından gireceğiniz saunada geçireceğiniz dakikalar kaslarınızı gevşetecek zihninizi tazeleyecek yorgunluğunuzu giderecek ve sizi stresten arındırarak enerjik ve sağlıklı kalmanızı sağlayacaktır. Saunamızdaki pencereden de hemen dışarıdaki kaydıraktan havuza kayanları seyrederek keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Entrümpelung Wien