Kongre Toplantı SAFA SORGUN THERMAL OTEL & WELLNESS SPA

Kongre Toplantı

Kongre Toplantı ve Organizasyon

 

Kongre ve toplantılarınızın keyfini çıkarın!..
Yenilikçi hizmet ve sunum anlayışı, çeşitli kapasitedeki alternatifli salonları, üst sınıf teknolojik donanım ve güçlü alt yapısı ile her türlü ihtiyaca cevap verebilecek olanaklar sunuyor. 

 

 

A salon 600 m² 

B salon 480 m²

C salon 200 m²

Sinema Salonu 

 

kongre ve toplantı organizasyonları için uluslararası deneyime sahip şeflerin hazırladığı farklı menüler, yaratıcı sunumları ile damak tadınıza hitap edecek.

Mutluluğunuza ilk adımları atarken Safa Sorgun Termal Otel Wellness& SPA da masal gibi hiç unutamayacağınız bir düğün yaşatmak için hazırlanıyor. Salonlarımızda farklı konseptlerle, gelin ve damatlarımızın  tüm sevdikleriyle beraber hayallerinde ki düğünü gerçekleştiriyoruz. Yeter ki siz isteyin planlamayı bize bırakın.

İster Nişan, Düğün, Söz, Kına, Yemek, Toplantı, Ürün tanıtımı, Lansman, Eğitim, Sunum, Konferans, fuar gibi organizasyonlar düzenleyebilir bunları, yemekli, yemeksiz, Kokteyl veya Coffee Break şeklinde renklendirebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz sizi yapmak istediğiniz organizasyonlar için yönlendirecek ve gerekirse tüp planlama ve organizasyon işlerini de üzerinizden alarak Oturma düzeni ve türü, yemek planlaması, zaman planlaması, süsleme, müzik, teknik ekipman vs. İşleri için işin ağır yükünü üstleneceklerdir.

Entrümpelung Wien